501-595-758 biuro@gutowska.pl

Informujemy, że tylko do końca marca można rejestrować paragony w Narodowej Loterii Paragonowej. Ostateczny termin rejestracji paragonów upływa dnia 31.03.2017.

31 marca to ostateczny termin do którego należy zarejestrować paragony w Narodowej Loterii Paragonowej. Po tym terminie dodawanie nowych paragonów nie będzie co prawda już możliwe, ale losowania będą się odbywać w dalszym ciągu, a ostatnie losowanie odbędzie się 19 czerwca 2017. Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza czytających naszego bloga mławian, do rejestracji paragonów. Paragony rejestrować można na stronie internetowej loterii znajdującej się pod adresem www.loteriaparagonowa.gov.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnych dostępnych na urządzenia z systemem Android oraz sprzęt firmy Apple.

Cały czas, zgodnie z zasadami Loterii, paragony, które będą zarejestrowane do końca marca wezmą udział w losowaniu nie tylko nagrody głównej (jaką jest samochód Opel Astra), ale mają szansę także na nagrodę branżową (samochód Opel Insignia) oraz zestawy Notebooków Lenovo i 5 iPadów Air2. Kalendarz pozostałych losowań w Narodowej Loterii Paragonowej możecie sprawdzić [tutaj]

Narodowa Loteria Paragonowa powoli dobiega końca. Z całą pewnością można stwierdzić, że cieszyła się sporym zainteresowaniem Polek i Polaków, którzy w trakcie jej trwania zarejestrowali blisko 150 tysięcy paragonów, a co najważniejsze Narodowa Loteria Paragonowa w dużym stopniu zrealizowała swój cel, którym było zwiększenie świadomość obywateli co do istoty paragonu w obrocie gospodarczym.