501-595-758 biuro@gutowska.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie otrzymał wyróżnienia „Przyjazny Urząd” oraz „Innowacyjny Urząd”. Nagrody i wyróżnienia wręczono podczas gali w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej koło Warszawy.

Miło nam poinformować, że PUP w Mławie został wyróżniony podczas gali Ogólnopolskiego Konkursu Jakości organizowanego przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach. Finał konkursu oraz uroczysta gala odbyły się we wrześniu w Pałacu PAN w Jabłonnej pod Warszawą. Mławski Urząd Pracy otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd” oraz Wyróżnienie Nadzwyczajne „Innowacyjny Urząd”.

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” jest wyróżnieniem dla urzędów, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z interesantem oraz otwartość na potrzeby mieszkańców. Jest to wyróżnienie dla instytucji zarówno kompetentnych jak i przyjaznych obywatelom.  Urząd „Przyjazny” to taki, który prowadzi otwartą politykę informacyjną, promuje nowoczesne rozwiązania administracyjne i poszukuje najlepszych rozwiązań w ramach przepisów prawa.

Natomiast Wyróżnienie Nadzwyczajne „Innowacyjny Urząd” zostało przyznane Powiatowemu Urzędowi Pracy w Mławie za wdrożenie najbardziej zaawansowanych, innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania i świadczenia usług publicznych. Docenione zostało, między innymi, zaangażowanie urzędników w projekty ponadnarodowe, pomoc w tworzeniu spółdzielni socjalnych, zorganizowanie Forum Przedsiębiorczości i organizacja Mławskich Targów Pracy.

 

 


Źródło: PUP Mława