501-595-758 biuro@gutowska.pl

Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do skorzystania z możliwości oceny jakości pracy Urzędów Skarbowych.

Podatników z Mławy i powiatu mławskiego zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej oceny jakości obsługi bezpośredniej świadczonej w mławskim Urzędzie Skarbowym. Krajowa Administracja Podatkowa zapewnia, że wszelkie uwagi i wnioski, które znajdą się w sporządzonych przez podatników ankietach posłużą do doskonalenia pracy urzędów.


Sprawdź ofertę obsługi księgowej dla przedsiębiorców z Mławy i całej Polski

>> BIURO RACHUNKOWE MŁAWA <<


Ankiety dotyczące oceny jakości pracy Urzędu Skarbowego udostępnione są w urzędach skarbowych. W Mławie dostępne są w Urzędzie Skarbowym w Mławie, przy ul. Gabriela Narutowicza 19/7. Ankiety dostępne będą od 15 września do końca listopada. Wypełnione ankiety wrzucać należy do znajdujących się na terenie urzędu specjalnych skrzynek. Ankiety są oczywiście całkowicie anonimowe.

Zachęcamy podatników z Mławy i okolic do skorzystania z możliwości oceny pracy naszego urzędu skarbowego. Rzetelnie wypełnione ankiety przyczynić się mogą do realnej poprawy pracy i funkcjonowania urzędów skarbowych nie tylko w Mławie ale i w całym kraju, co niewątpliwie leży w interesie wszystkich obywateli.

 

Źródło: Urząd Skarbowy w Mławie