501-595-758 biuro@gutowska.pl

Rozpoczęła się XV edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy przedsiębiorców z Mławy i powiatu mławskiego!

W tym roku już po raz piętnasty polscy przedsiębiorcy będą wybierać najbardziej rzetelne i sprawne urzędy skarbowe w Polsce. Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2017 poznamy w czerwcu, jednak już teraz konkurs wchodzi w decydującą fazę. Już za dwa tygodnie, czyli 26 maja mija bowiem termin nadsyłania ankiet konkursowych. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club od roku 2003, a zwycięzcy będą mogli posługiwać się tytułem Urzędu Przyjaznego Przedsiębiorcy przez rok – do czasu rozstrzygnięcia przyszłorocznego konkursu.

Założeniem konkursu jest nie tylko wyłonienie najprzyjaźniejszego urzędu skarbowego ale także poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków. Laureaci konkursu wybierani są na podstawie ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców. Przedsiębiorcy oceniają między innymi jakość obsługi w urzędach skarbowych, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje pracowników.  Ankiety dostępne są na stronie internetowej www.bbc.org.pl, a termin ich wysyłania mija w ostatni piątek maja.

W zeszłym roku w konkursie wyłoniono 66 laureatów, w tym 13 urzędów z województwa mazowieckiego, między innymi z oddalonych niedaleko od Mławy Płońska i Ciechanowa. Jeszcze raz zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji przedsiębiorców z Mławy, a Urzędowi Skarbowemu w Mławie życzymy powodzenia w tegorocznej edycji konkursu.

 

Źródło: www.bcc.org.pl | Urząd Skarbowy w Mławie