501-595-758 biuro@gutowska.pl

W najbliższy wtorek 19 grudnia w Urzędzie Skarbowym w Mławie odbędzie się ostatnie już szkolenie dla mikroprzedsiębiorców z JPK_VAT.

„Wtorki z JPK” – czyli cykl bezpłatnych szkoleń dla mikroprzedsiębiorców odbywają się w Urzędach Skarbowych w całej Polsce od listopada. Pierwotnie szkolenia miały skończyć się w ostatni czwartek listopada, jednak decyzją ministerstwa odbywają się także w grudniu. Przed nami jednak już ostatni „Wtorek z JPK”, który odbędzie się 19 grudnia 2017.

 

Szkolenia z JPK

Wtorki z JPK – szkolenia z JPK dla mikroprzedsiębiorców; źródło: Urząd Skarbowy w Mławie

 

Bezpłatne szkolenia w ramach programu „Wtorki z JPK” dotyczą tworzenia i przesyłania pliku  JPK_VAT. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów Krajowej Administracji Skarbowej we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce. Szkolenia takie prowadzone są oczywiście także w Urzędzie Skarbowym w Mławie, znajdującym się przy ul. Gabriela Narutowicza 19/7

Przypominamy również, że przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych urzędach na terenie Polski, także w tych, w których nie rozliczają się na co dzień. Ostatnie szkolenia w ramach akcji „Wtorki z JPK” odbędą się jutro, 19 grudnia 2017 r. o godz. 14.

URZĄD SKARBOWY MŁAWA – zobacz najnowsze informacje tutaj

 


Źródło: Urząd Skarbowy w Mławie